Přijímací řízení

Vážení zájemci o studium,

předpokladem pro přijetí ke studiu je vyplněná přihláška ke studiu, úspěšně vykonaná talentová zkouška a volná kapacita.

Součástí této přihlášky je nově i rezervační systém, který umožňuje vybrat si termín i čas talentové zkoušky. Po vyplnění přihlášky Vám přijde na uvedený e-mail potvrzení o doručení přihlášky a kontrole uvedených údajů. V tomto e-mailu bude odkaz, na kterém se po zpracování výsledků talentových zkoušek dozvíte, zda bylo Vaše dítě přijato. Čas zkoušky si zapište a uschovejte. V případě, že budete potřebovat změnit zadaný termín zkoušky, nás kontaktujte (janda@zusjilka.cz pro hudební obor, buchta@zusjilka.cz pro ostatní obory).

Termín talentových zkoušek pro školní rok 2021/22 bude pátek 14. 5. a sobota 15. 5. 2021
Uzávěrka přihlášek do řádného termínu talentových zkoušek je 12. 5. 2021
Jestliže jste nestihli řádný termín talentových zkoušek, vyplňte přihlášku ke studiu a v případě volné kapacity školy, Vás budeme informovat o termínu dodatečné zkoušky.

Tento termín byl zvolen tak, abychom nemuseli rušit probíhající výuku a s ohledem na zabezpečení hygienických podmínek v průběhu talentových zkoušek. Ze stejného důvodu nebudou letos probíhat zkoušky v Žebětíně.

Talentové zkoušky budou probíhat na pracovišti:
Vídeňská 52 (hudební, výtvarný a dramatický obor)
Vídeňská 85 (taneční obor)

Kalendář akcíGalerie

Koncert na Špilberku