Pedagogové

Apetauerová Helena
Tanec
Aslamas Inna
Klavír
Augustin Jiří
Kytara
Bakalová Leona
Korepetice
Barfusová Helena
Klavír
Barotek Alois
Baskřídlovka, Trubka, Zobcová flétna
Běluša Ladislav
Housle
Bělušová Bedřiška
Klavír
Boldižár Stanislav
Klavír, Korepetice
Buchta Jan
Výtvarná tvorba
Čopová Sára
Klavír
Daňková Veronika
Klavír
Drápela Emil
Klarinet
Dvořáček Vít
Kytara
Fábryová Alena
Klavír
Filipová Jaroslava
Klavír
Finsterlová Linda
Housle, Smyčcový soubor
Grundová Eva
Klavír, Korepetice
Halíček Czajkowská Lucie
Klavír
Harnošová Kateřina
Housle, Viola
Hlavoňová Kozánková Ivana
Klavír, Korepetice
Holub Miroslav
Baskřídlovka, Trubka, Zobcová flétna
Jančařiková Michaela
Komorní zpěv, Sólový zpěv
Janda Petr
Baskřídlovka, Trombon, Tuba, Zobcová flétna
Janda Petr
Baskřídlovka, Oltec Band, Trombon, Zobcová flétna
Jandová Lenka
Kytara
Kalousek Jiří
Elektrická kytara
Kiliánová Ludmila
Klavír, Korepetice, Varhany
Komárková Klára
Housle
Koupa Matěj
Housle, Smyčcový soubor
Kovanda Tomáš
Bicí
Kovanda Matěj
Violoncello
Králová Šárka
Klavír, Korepetice
Krejčiříková Miluše
Komorní zpěv, Sólový zpěv
Kročová Marta
Hudební nauka, Komorní zpěv, Přípravná hudební výchova, Sólový zpěv
Křížová Marta
Výtvarná tvorba
Kusala Tomáš
Výtvarná tvorba
Kyzlinková Petra
Hoboj, Zobcová flétna
Lyskova Yuliya
Klavír
Madeja Marek
Klavír, Korepetice
Mareková Marie
Hudební nauka, Klavír, Klavírní interpretační seminář, Korepetice
Mašková Dagmar
Klavír
Menclová Judita
Příčná flétna, Zobcová flétna
Navrátilová Jana
Klavír
Novák Radek
Baskřídlovka, Trombon, Zobcová flétna
Ondrůjová Jana
Klavír
Opršálová Barbora
Kontrabas
Pavelková Stanislava
Klavír
Pavlas Marek
Kytara
Pham Anh Hoang
Klavír, Korepetice
Pinknerová Anna
Kytara, Kytarový soubor
Pliska Stanislav
Bicí
Přecechtělová Monika
Klavír, Korepetice
Rapáč Josef
Akordeon, Elektronické klávesové nástroje, Hudební nauka, Vídeňka
Rogožanová Lenka
Výtvarná tvorba
Růžičková Kristýna
Tanec
Sapák Pavel
Klarinet
Šíbl Matěj
Baskřídlovka, Trombon, Zobcová flétna
Šmiřák Petr
Sólový zpěv
Tomanová Marie
Výtvarná tvorba
Traxmandlová Alžběta
Klavír, Korepetice
Vojtková Hana
Housle, Smyčcový soubor, Viola
Zapadlo Radek
Klarinet, Saxofon, Zobcová flétna
Zatloukal Pavel
Fagot
Zichová Miluše
Akordeon, Hudební nauka, Pěvecký sbor, Přípravná hudební výchova
Žáčková Irena
Literárně-dramatická tvorba